KONST / Litografier / Färglitografi 12317248
nr 1231 7248
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 171/365. Motivet: 42x48
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 januari 2019
kl 20:30:32
28/1 17:48:25
100 kr
28/1 20:19:25
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson